Stosunek przerywany a ryzyko zapłodnienia

Witam mam ostatnio miałam okres 11 stycznia i wypada mi że dzisiaj powinnam dostać a nie mam go od rana . Boję sie bo ostatnio uprawiałam seks z chłopakiem i miałam dni płodne tylko od zdążył wyciągnąć przed wytryskiem,strasznie się teraz martwię że jednak coś było i jakimś cudem plemniki dostały się do środka. Boli mnie dzisiaj brzuch i zamiast okresu mam żółtawy śluz i lepki a temperatura w pochwie 36.6 i jest mi nie dobrze ale ja jestem taką panikarą to może stres.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek przerywany nie chroni przed ciążą przez co nie mogę jej wykluczyć.