Stosunek przerywany, negatywny wynik testu ciążowego a okres

Moje miesiączki trwają 27-28 dni. 15 i 16 październia ( 25 i 26 dzień cyklu) był stosunek przerywany. 17 dostałam okres. 22 dni po stosunku robiłam test-negatywny. I dzisiaj dostałam okres. Mam jeszcze się martwic?

Elżbieta Rhone

Witam,
jeśli w dniu spodziewanej miesiączki test ciążowy wyszedł negatywny i wys†ąpiło u Pani krwawienie (oraz kolejne) to najprawdopodobniej nie jest Pani w ciąży (dla 100% pewności może Pani ew. wykonać badanie poziomu beta hcg z krwi)