Stosunek przerywany oraz z wytryskiem poza ciałem partnerki a prawdopodobieństwo ciąży

Witam kochałem się z dziewczyna bez zabezpieczenia zawsze kończyłem na zewnątrz czasem płyn się pojawiał taki przeźroczysty wytarłem i dalej się kochałem nigdy nie zaszła w ciążę. To szczęście czy co że nie wpadliśmy? Z innymi dziewczynami miałem podobnie że się kochałem bez zabezpieczenia i nic nie było i tez przerywany stosunek. Ostatnio przez przypadek włożyłem penisa przy przytulaniu do pochwy mojej nowej dziewczyny ma nieregularny okres test negatywny nie było wytrysku okres się spóźnia ?

Stosunek przerywany jest bardzo ryzykowną formą " antykoncepcji " często w wydzielinie ( składowej plazmy nasienia ) znajdują się również plemniki. Brak miesiączki u partnerki nie musi świadczyć o ciąży ( test ciążowy ) ale ryzyko takie istnieje.