Stosunek przerywany podczas pierwszego razu a lekkie plamienie i ryzyko ciąży

to był moj pierwszy raz i moj partner kochał się ze mna stosujac stosunek przerywany ale był krótko we mnie i do wytrysku było jeszcze sporo czasu martwie sie bo jest (1 padziernik a ja mam lekkie krwawienie ) od pierwszego razu zrobiłam dwa testy ciażowe i oba wyszły negatywnie wiec czy dalej mozna zakladac ze jestem w ciąży ??
KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli testy ciążowe były wykonane po 14 dniach od "ryzykownego stosunku" to najprawdopodobniej można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości zalecam badanie beta-hcg z krwi obwodowej.