Stosunek tydzień przed planowaną miesiączką i wytrysk na brzuch oraz przeniesienie spermy palcami

Kochałam sie z chlopakiem i bylam okolo tygodnia przed miesiaczka . Chlopak spuscil sie na brzuch a pozniej wzial sperme wsadzil do pochwy. Jest mozliwosc zajscia w ciaze?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W przypadku regularnych cykli tydzień przed krwawieniem miesiączkowym to dni niepłodne. Jest już po owulacji. W takim przypadku nie ma możliwości zapłodnienia. Jeżeli jednak Pani cykle nie są regularne to powyższe wyliczenia mogą nie być prawidłowe.