Stosunek w 11. dniu cyklu a możliwość zapłodnienia

witam serdecznie mam pytanie.11 dnia cyklu kochalamsie ze swoim chlopakiem ktury skonczyl we mnie.cykle mam 26 dniowe.od 15 dnia cyklu bola mnie sutki co to moze oznaczac i ewentualnie kiedy moge zrobic test.miesiaczke powinnam dostac 8 czerwca

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ do stosunku doszło w czasie dni płodnych, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny po około 14 dniach od stosunku.