Stosunek w 13,14 i 18 dniu cyklu a możliwość ciąży

Ostatni okres mialam 23.05.Cykl srednio 32-33 dni.DO stosunku doszlo w 13, 14 i 18 dniu.Jaka jest szansa na zajscie w ciaze?Na objawy pewnie za wczesnie ale od piatku 6.6 nie mam apetytu na jedzenie.Czy to moze byc oznaka np zagniezdzenia?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży niemniej zbyt wcześnie jeszcze na objawy. Proponuję wykonać test ciążowy dwa tygodnie po ostatnim stosunku.