Stosunek w dni płodne i ból brzucha podczas okresu

Mam pytanie ostatnio dostalam okres 21 kwietnia skonczyl mi sie 27 kwietnia a z narzyczonym staramy sie o dziecko ponad rok 29-30 mialam dni plodne wiec prawialismy seks i znowu dostalam okres04 maja trwal on 3 dni strasznie mnie bolal brzuch nie wiem co mam robic prosze mi odpowiedziec co jej przyczyna tego ciaza czy poronienie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie nie wydaje się być miesiączką a raczej krwawieniem śródcyklicznym. Wśród przyczyn takiego krwawienia znajdują się: nadżerki, polipy, mięśniaki i wiele innych patologii narządu rodnego. W celu postawienia konkretnej diagnozy sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.