Stosunek w dzień owulacji i negatywny test ciążowy a prawdopodobieństwo ciąży

Uprawialiśmy seks z partnerem 22 stycznia (dzień owulacji) - seks z zakończeniem wewnątrz. 5 lutego rano zrobiłam test strumieniowy i wyszedł negatywnie. Czy rzeczywiście nie jestem w ciąży? Czy wynik testu mogę uznać za wiarygodny? Okresu powinnam dostać 6 lutego. Jedyne co mam to sporo powiększone piersi i wrażliwe sutki przy zdejmowaniu stanika. Proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik testu można uznać za wiarygodny.