Stosunek w połowie cyklu bez zabezpieczenia a szansa na zajście w ciążę

Witam, chcialabym zapytac jaka jest szansa na zajscie w ciaze? cykle 28.01.2014 30 dni, 22.02.2014 - 27 dni seks uprawialam 7 i 8 marca, czyli w polowie cyklu do konca, bez zabezpieczenia.

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani , szansa jest. Zwykle większa jak się współżyje przed spodziewaną owulacją niż po niej.