Stosunek w prezerwatywie a spóźniająca się miesiączka

Kochaliśmy się 6 razy w miesiącu , zawsze w prezerwatywie, zawsze wyciągałem przed wytryskiem,natomiast spóźnia się jej okres od 7 dni. Jesteśmy oboje bardzo zestresowani, baardzo . Czy nawet poprzez zastowowanie tych metod antykoncepcji mogła zajść w ciążę ?! Bardzo proszę o odpowiedz, czas gra bardzo ważną rolę. Powoli odchodzimy od zmysłów.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie! Jeżeli współżyliście Państwo w prezerwatywie, prezerwatywa była prawidłowo założona i nie zsunęła się, a dodatkowo wychodził Pan z partnerki, zanim doszło do wytrysku, to nie ma żadnej możliwości, by Pana dziewczyna była w ciąży. Proszę spokojnie poczekać na miesiączkę. Okres może się spóźniać ze względu na stres, jaki Pana dziewczyna odczuwa, zastanawiając się, czy przypadkiem nie jest w ciąży. Pozdrawiam!