Stosunek w trakcie miesiączki i po oraz w dni płodne a prawdopodobieństwo ciąży

Mam pytanie.mialam miesiaczke od 22-28kwietnia.nastepna bedzie 26maja.teraz mam dni plodne.kochalam sie z facetem w trakcie miesiaczki i po.w dni plodne takze.ale zrobilam juz drugi test i wyszedl negatywny.mam lekkie bole podbrzusza.i niewiem czy to oznacza ze moge byc w ciazy.prosze o pomoc.natalia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do ginekologa. Nie mogę wykluczyć ciąży.