Stosunek w trójkącie a związek

witam. mam na imie beata jestem od trzech lat w drugim zwiazku .mam 42 lata a moj partner 40. chcialby abysmy uczestniczyli w seksie z inna para lub trojkacie. nie jestem zachwycona ta propozycja on zas twierdzi ze skoro meza zdradzilam 3 razy a jego raz nie powinnam miec problemu z takim spotkaniem. w stycniu chcemy wziasc slub ja chce byc wierna bo kocham go bardzo i zaluje ze go zdradzilam mam zal do siebie ale i nauczke bo nie chce robic ze siebie szmaty. chce mariusza i kochac sie z nim

Wprowadzanie innych osób do układu partnerskiego jest uważane za zachowanie zagrażające stabilności związku.
Fantazje powinny być obustronnie akceptowane, bezpieczne i realizowane w diadzie, czyli w parze.
Pozdrawiam. JW

Witam,
Jeżeli realizacja fantazji partnera jest dla Pani trudna lub nie do przyjęcia ma Pani pełne prawo się na nie nie zgadzać. Partner powinien umieć to zrozumieć i uszanować. Sztuka kochania jest tak bogata,że na pewno znajdziecie Państwo szereg sposobów na to, by Wasze współżycie nabrało rumieńców i było ekscytujące bez włączania do relacji intymnej osób trzecich.
pozdrawiam