Stosunki bez zabezpieczenia i plamienia

Witam jestem ok. 8 dni przed miesiączką w dni płodne uprawiałam seks z partnerem bez zabezpieczenia, myślimy oboje, że zdążył przed wytryskem wyjść. Kilka dni temu dokładnie 5-7 zaobserwowałam u siebie plamienie brązowe najpierw male ale dziasiaj polecialo mi dosyc obfite, od konca miesiaczki uprawialismy seks caly czas takze w dni plodne (okres mialam 18.10-24.10). Pomocy co to jest?:( dodam rowniez ze w tamtym roku przeszlam operacje jajnika z wyluszczeniem.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu objawów może być bardzo dużo. Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę zgłosić się do ginekologa.