Stosunki bez zabezpieczenia i ustalenie dni płodnych

Okres skończył mi się 25 października później kochałam się z partnerem prawie we wszystkie dni bez zabezpieczenia tylko raz z. Partner doszedł we mnie 2 listopada czy możliwe że były to dni płodne? Proszę o odpowiedź.

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani średniej długości cykli, także ciężko jest jednoznacznie określić, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że były to dni płodne. Dodam, że każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko ciąży.
Pozdrawiam