Stosunki po skończeniu okresu i zabezpieczenie prezerwatywą

Dnia 6 października (niedziela) skończył mi się okres, następnie dnia 7, 8, 9 kochałam się z moim chłopakiem zabezpieczającym się prezerwatywą. Zauważyłam jak mu się lekko zsunęła gumka o 1-3 cm podczas wyciągania go, on ją poprawił. Nie doszło do wytrysku u niego, jednak się martwię że prejakulat mógł się wydostać do wnętrza pochwy. Ostatnio od czwartku 10 października czuję sie senna i mam bardzo dużo śluzu podczas podniecenia się. Martwię się że mogło dojść do zapołodnienia. Dziękuję za pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ważne jest ile trwają Pani cykle oraz ile trwa sama menstruacja - krwawienie. Po okresie zwykle występują dni niepłodne, nie mniej jednak nie mogę wykluczyć wszystkich możliwości.