Straciłam zaufanie matki - jak je odbudować?

Mam taką sytuację, że moja mama nie ma do mnie zaufania, ponieważ zrobiłam dużo błędów w życiu i bym chciała się zmienić dla mojej mamy! A też jest tak, że nie słucham się jej, nie przychodzę na czas do domu. Nie wiem, co mam zrobić, żeby moja mama miała do mnie zaufanie! Zrobiłam jeden duży błąd, co bym chciała mamę za to przeprosić :) To było tak: W dniu 23 lutego postanowiłam nie wrócić do domu i spałam u kumpeli. Moja mama prosiła mnie, żebym wróciła do domu, ponieważ napisałam jej pożegnalny list. I właśnie miałam błagać mamę na kolanach o przebaczenie, ale nie chciało mi się. Nie wiem, co mam zrobić, żeby mi to wybaczyła. Proszę o szybką odpowiedź. Z poważaniem Ania

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Przede wszystkim proponuję, abyś zastanowiła się, co tak naprawdę chcesz uzyskać. Popełniłaś błąd, ale nie masz motywacji, albo odwagi do tego, aby przeprosić mamę za to, co zrobiłaś. Jeżeli rzeczywiście chcesz naprawić relacje między Wami, to proponuję, abyś zdobyła się na przeprosiny i rozmowę. Myślę, że Twojej mamie jest po prostu bardzo przykro, że w taki sposób się zachowałaś. Na pewno też chciałaby wyjaśnić tę sytuację. Postaraj się jak najszybciej wyjaśnić całą sytuację, a zobaczysz, że z czasem wszystko wróci do normy. Pozdrawiam