Streptococcus agalactiae po zakażeniu moczu
W. Moja4mccórka przeszła zakaż moczu teraz mocz og.w normie natomiast w badaniu na posiew moczu wyszła bakteria10*5streptococcusagalactiae.Martwi mnie to,że córka przy każdym badaniu moczu,czy są bakterie czy nie ma zaniż.ciężar moczu który waha się od1002-1008.Dziecko karmione jest ml. mod.,nie gorączkuje,ostatnio ważona mc temu-przyrost dobry ale mało sypia ok.12/24bardzo niespokojnie,jest płaczliwa,MIEWA chłodne kończyny. Usg nerek robione w ok 2mc życia pozytywne.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.