Strup po przecięciu wargi zębem

Witam, jedynka rozcielam górna wargę uderzając o podłogę, do dZis jest duży i suchy strup , który trochę mnie swędzi, kiedy warga sie zagoi i czy zostanie blizna ? Rozciecie miało miejsce 6 dni temu, przy okazji robienia zeba dentystka powiedziała, ze rana nie wymaga szycia. Bardzo sie boje ze ten strup noe odpadnie albo bedzie blizna ... Dziękuje.

Witam;
zazwyczj na czerwieni wargowej po drobnych zranieniach bliznanie zostaje.
Zapewniam Pania ze strup odpadnie -prosze go jednak nie zrywac.
Jezeli rana nie nadawala sie do zalozenia szwu nie powinna zostawic sladu.