Strupki na mosznie

Witam!

Mój problem to: na powierzchni moszny pojawiły się strupki podobne do pieprzyków, wielkości główki od szpilki, koloru ciemno brązowego. Jest kilka sztuk w różnych miejscach. Często podczas brania prysznica, pod ciepłą wodą, tylko jeden i ten sam strupek otwiera się i bardzo obficie krwawi. Mam 60 lat i dobry stan zdrowia. Ponieważ ostatnio zdarzyło mi się to pod prysznicem, na basenie miałem z tego powodu duży dyskomfort, nie mogłem zatamować upływu krwi. Nie boli mnie to, nie otwiera się w innych sytuacjach, tylko wtedy gdy przebywam pod ciepłą wodą prysznica.

Proszę o diagnozę. Dziękuję.

Witam serdecznie!

Opis zmian nie jest charakterystyczny, ale bezwzględnie wszystkie tego typu zmiany, szczególnie podkrwawiające muszą zostać skonsultowane dermatologicznie, gdyż mogą być objawem choroby nowotworowej. Niestety bez możliwości badania lekarskiego, obejrzenia zmian, dokładnego zebrania wywiadu i wykonania badań dodatkowych nie da się postawić rozpoznania. Konieczna jest wizyta u lekarza. Do dermatologa nie jest konieczne skierowanie. Proszę zmian nie drażnić, nie drapać.

Pozdrawiam