"Strzelanie" w jednym kolanie - czego to może być objaw?

Witam, strzela mi w jednym kolanie (lewym), gdy biegam lub robię przysiady. Czego to może być objaw?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Czy podanym dolegliwością towarzyszy jakikolwiek ból albo ograniczenie ruchomości?

Najlepiej w celu rozstrzygnięcia przyczyny dolegliwości udać się do ortopedy (potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego). Po zbadaniu ortopeda określi przyczynę dolegliwości i najprawdopodobniej zaleci ćwiczenia, które dolegliwości zmniejszą.

Pozdrawiam.