Strzelanie w kolanie a narośl na kości

Witam od jakiś 3-4 miesięcy strzela mi coś w kolanie, odczuwam ból szczególnie po wysiłku . Wieczorem odczuwam ból leząc z wyprostowana nogą. Mam dużo pracy fizycznej ( często jeżdżę motocyklem wtedy się nasilają ). Kiedyś byłem u lekarza bo nie mogę jej żgać do końca ale powiedział mi ze mam narośl na kości. Co mam zrobić i gzie się udać. Byłem już u dwóch lekarzy ale oni to olali i zwalili na coś innego. Dodam że mam 17 lat. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim powinien Pan skonsultować się ze specjalistą ortopedą oraz wykonać diagnostykę obrazową kolana, tj. RTG oraz ewentualnie USG. Wyniki badań najprawdopodobniej pozwolą na ustalenie konkretnej przyczyny, co natomiast umożliwi leczenie przyczynowe i ustąpienie objawów.