Strzelanie w stawach u 18-latka

Pstrykanie stawów ciągle jest takie samo. Wspominając o łopatkach, nawet przy większym wdechu coś przeskoczy w plecach. Barki czy łokcie to już normalność. Co Pani doktor o tym myśli?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Samo strzelanie w stawach nie musi oznaczać patologii. Zwykle jednak dotyczy do tylko stawów dłoni, ewentualnie kręgosłupa. W obecnej sytuacji sugerowałbym kontrolę w reumatologa aby wykluczyć choroby dotykające stawy.