Stwierdzone podwyższone wartości ALAT 189 i ASPAT 227 u dziecka

Witam. Moja córeczka ma 10 miesięcy. W grudniu miała stwierdzone podwyższone wartości ALAT 189 i ASPAT 227. Wartości te stopniowo spadały i obecnie są : ALAT 34 ASPAT 64, i przez ten aspat w maju miała wykonane badanie CK- 308. O czym mogą świadczyć powyższe wyniki? Dodam że córka miała problemy z napięciem mięśniowym. Obecnie jeszcze sa,anie siada i nie raczkuje. Ale sprawie pełza, posadzona siedzi z podparciem i bez. Zaczyna się wspinać na kolanach. Z pozycji siedzącej przechodzi na czworaka

Ale tu trzeba ocenić dynamikę wykładników wątroby.Być może przedłużająca się żółtaczka ?
Wskazana rehabilitacja ruchowa -przy podanym przez Panią wywiadzie.

Pozdrawiam ciepło