Suche, czerwone i łuszczące plamy na skórze

Dzień dobry, od 10 miesięcy mam suche czerwone plamy, które łuszczą się po około tygodniu, po czym znowu są czerwone a następnie suche. Używane maści to: cutivate, advantan, triderm, hydrocortisonum oraz tabletki xyzal od dermatologów. Proszę o odpowiedź co to może być i jak to leczyć. Obecnie nic nie pomaga. Wszystkie maści działają miejscowo i na chwilę, ale suche i czerwone plamy powracają. Boję się, że to może być coś poważniejszego. Może łuszczyca? Może jakieś inne schorzenie skóry. Żaden lekarz do tej pory nie zdiagnozował mojego schorzenia. Jaki lek mógłby pomóc w zwalczeniu tych objawów. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania nie jest możliwe ustalenie rodzaju zmian. Proszę zatem ponownie udać się na wizytę do specjalisty dermatologa.

Zapraszam serdecznie na konsultację, po obejrzeniu zmian i odpowiednim wywiadzie, będę mogła doradzić leczenie oraz pielęgnację skóry.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu telefonicznego.