Suche, czerwone i łuszczące się plamy na skórze

Po świętach zauważyłam, że moje dłonie są bardzo suche, między palcami skóra jest wyraźnie przesuszona, czerwona i popękana. Tłumaczyłam to sobie porządkami i wysuszeniem dłoni. Tydzień temu nad okiem pojawiła się plama - swędząca, sucha. Takie plamy zaczęły mi wychodzić pod biustem i na brzuchu. Co to może być? Syn jakiś czas temu miał podobną plamkę na dłoni, ale również myślałam, że to od suchych dłoni - gdyż takie często ma. http://www.sendspace.pl/file/pic/44a2643c8dd3bb91950b794/view

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez obejrzenia oraz zlecenia badań dodatkowych nie jest możliwe ustalenie rodzaju zmian. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.