Suche i zniszczone włosy a trudności w pielęgnacji

Witam, mam problem z włosami nie mogę określić ich rodzaju są suche lub zniszczone (chyba przeczytałam wszystkie artykuły na Internecie) mam czesc cech suchych a czesc cech zniszczonych wiec moje włosy są suche, rozdwajajace się (ostatnio ścięte ok 5cm), łamią się, robi się tzw. Siano, ciężkie do ułożenia. Dla tych dwóch rodzajów włosów jest potrzebna inna pielęgnacja. Był okres kiedy bardzo wypadały obecnie jest lepiej po zażywaniu vitapilu jest dużo odrostów. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam

Mgr Jolanta Gajda Kosmetolog

Witam,
właściwym rozwiązaniem dla Pani powinien okazać się zabieg regeneracji włosów w gabinecie fryzjerskim - polecam popularny zabieg rekonstrukcji, np Joico, który odbuduje i zregeneruje włosy.