Suchy kaszel, ból gardła, chrypka, ból głowy i stan podgorączkowy u 20-latki

Witam, od tygodnia meczy mnie suchy kaszel (najbardziej rano i wieczorem), stopniowo doszedl do tego bol gardla, chrypa, silne bole glowy, szczegolnie przy schylaniu, wstawaniu - bol jest wtedy pulsacyjny. No i stan podgoraczkowy. Nie mam za bardzo czasu zeby pojsc do lekarza, wiec pisze tutaj zeby mniej wiecej wiedziec co mi jest.

Witam

Zglaszane objawy sugeruja ostre zapalenie zatok, wydaje sie ze jednak wizyta u lekarza jest niezbedna.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga