Suchy kaszel po grypie

Witam od ponad miesiaca meczy mnie sluchy i meczacy kaszel, czasem odkaszluje mala widzielina i mam chrypke a czasem jest on tylko sluchy. Pozostalo mi to po grypie ktora przeszlam ponad miesiac temu, Nie bralam zadnych antybiotykow, jedynie gripex ibuprom zatoki itp. Wczesniej zdarzylo sie ze w nocy budzil mnie wlasnie ten sluchy i meczacy kaszel ale po chwili ustepowal. Teraz nasilil sie w dzien po tej grypie. Nigdy nie palilam papierosow. Czy to moga byc jakies powiklania po grypie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Utrzymywanie się kaszlu może być powikłaniem po przebytej infekcji. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.