Suchy kaszel po zapaleniu oskrzeli u 4-latka

witam moj 4 letni syn od trzech tygodni choruje mial zapalenie oskrzeli ktore udało się zwalczyć ale od tygodnia potwornie męczy go suchy kaszel , który sie nie zmniejsza co może być jego przyczyną i jak go zwalczyć zaznacze że żaden syrop ani inhalacje nie skutkują

Magdalena StusiĹska

W okresie grzewczym w mieszkaniach częstą przyczyną suchego kaszlu może być suche i gorące powietrze w domu. Warto spróbować wietrzenia pomieszczeń (nie bać się przeziębienia!) oraz nawilżania i skręcenia kaloryferów.