Suplementy diety a nadczynność tarczycy

Pytanie dotyczace suplementow typu fat burner. Witam kilka lat temu mialem problemy z nadczynnoscia tarczycy. W 2011 roku przeszedlem operacje i mialem wyciety gruczol tarczycy razem z wolami i przytarczkami. Czytalem ze fat burnery nie sa zalecane dla osob z problemami tarczycy ale ja w sumie juz nie mam. Koknretnie chodzi mi o Phen375. Czy w moim przypadku jest bezpieczne stosowanie tego preparatu. Przyjmuje Euthyrox175

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! To, że nie ma Pan tarczycy, nie oznacza, że "problemy tarczycowe" Pana nie dotyczą. Sugeruję zrezygnować z zastosowania preparatu Phen375.