Suplementy diety a planowanie dziecka

Witam, jestem wioslarzem i spożywam dość dużo suplementów, a niebawem chcemy zacząć z zona starać się o dziecko. Suplementy nie zaszkodzą dziecku? Pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisał Pan jakie konkretnie suplementy Pan stosuje. Nie ma zatem takiej możliwości, by odpowiedzieć na pytanie czy są bezpieczne w okresie starania się o dziecko. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który odpowie na Pana pytanie.