Suplementy diety po stosowaniu Zolafrenu

Dzień dobry brałem zolafren przez kilka lat, wyszedłem ze szpitala 3 m-c temu od tego czasu nie biorę czuję się całkiem nie źle, na początku miałem napięcie ale z biegiem czasu zostało rozładowane. Co mi państwo doradzacie czy są mi potrzebne jakieś leki w tej chwili oraz suplementy diety, czy powinienem zmienić tryb życia ?

Witam Pana
Pyta Pan czy branie leków jest ważne i czy można zamiast leków korzystać z suplementów diety. Myślę że ważne jest kilka rzeczy, korzystanie z psychoterapii, stały kontakt z psychiatrą i uzgadnianie z nim zmiany leków bądź zaprzestanie ich brania. Oczywiście że warto zastanowić się nad zmianą trybu życia, trochę sportu, świeżego powietrza i zaangażowanie się w pracę lub wolontariat zawsze jest bardzo korzystne.
Anna Suligowska