Swędząca czerwona wysypka na ciele - co to może być?

Witam! Obudziłem się dziś rano z czerwoną swędzącą wysypką, praktycznie na całym ciele przypomina ona bardziej plamki. Nie są dużej wielkości, ale jest ich dużo do tego mam powiększone węzły chłonne, katar, oraz gorączkę. Wątpię żeby była to ospa ponieważ już ją miałem. Bardzo bym prosił o odpowiedź, co to może być.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisane objawy z dużym prawdopodobieństwem wskazują na  chorobę infekcyjną (różyczka?). Aby postawić rozpoznanie konieczne jest wykonanie badania lekarskiego oraz dokładne zebranie wywiadu. Wizyta u lekarza jest niezbędna. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam