Swędząca skóra i wodne wypryski

Moim problemem jest swędząca skóra, co trwa juz prawie rok czasu. Jest to okropne swędzenie, którego nie da się lekceważyć. Podczas drapania robi się czerwona pokrzywka. Żaden z lekarzy nie wie co to jest. Na dłoniach i stopach pojawiają się także wodne wypryski. Domyślam się że może to być jakaś bakteria bo ma to także mój chłopak i jego mama. Uzywalam około 5 różnych maści i nic nie pomaga.co to może byc? z tym nie da się już życ

Witam serdecznie.
Jeżeli podejrzewa Pani etiologię zakaźną warto pobrać wymazy na posiew z sączących się zmian skórnych. W ten sposób zweryfikujemy czy nie mamy do czynienia z etiologią zakaźną podanych zmian (grzyby, bakterie).