Swędząca skóra wokół pachwin

Witam. Nie moge czekać na wizytę(ponad 3msc)i chciałam zasięgnąć porady. Jakiś czas temu skóra wokół sromu strasznie mnie swędziała, robiły się bąble jakby po ugryzeniu komara, piekło i swędziało.Smarowałam sudocremem i przeszło. Jakiś czas temu w pachwinach coś takiego mi się zrobiło: http://tinyurl.com/o23cptb skóra mi schodzi, strasznie swędzi i szczypie (goła skóra) staram się chodzić bez majtek i smaruje sudocremem i bepanthenem. Czy to grzybica? Co to może być>?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże grzybicze. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.