Swędząca wysypka na biodrach, udach i ramionach w 5. tygodniu ciąży

Witam.Mieszkam w Irlandii,jestem w 5 tygodniu ciąży.Mam swędzącą wysypkę na biodrach,udach i ramionach.Tutejszy lekarz przepisał mi Eurax 10% cream i Betnovate cream 0.1% czy mogę używać tych leków?Nie zaszkodzą mojemu dziecku? Dziękuję.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety brak jest danych statystycznych dotyczących stosowania wspomnianych leków w ciąży w literaturze medycznej.