Swędząca wysypka na skórze głowy, twarzy i za uszami u 7-tygodniowej córki a ciemieniucha

Witam. Moja 7 tygodniowa córeczka od kilku dni ma swędzącą wysypkę na skórze głowy, twarzy i za uszami.. Co dziwne wysypka ta jest silniejsza z prawej strony. Pojawiła się również ciemieniucha - nie wiem czy ma to coś wspólnego z tą wysypką..? Karmiłam ja mm Bebiko 1 ale od wczoraj zaczęłam podawać jej Bebiko 1 HA. Wysypka trochę zbladła ale dalej ją swędzi przez co córka jest bardzo nerwowa i marudna. Podaję kropelki i maść Fenistil, która pomaga tylko chwilowo.. proszę o pomoc, co robić? Ola

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza. Na podstawie aktualnego obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.