Swędząca wysypka pod pachwinami i na pośladkach

witam, od pewnego czasu mam na pupie i pachwinach oraz zaraz pod "końcem"brzucha, na órnej częsci pochwy czerwoną, swędzacą wysypkę, nasila się po cwiczeniach fizycznych i kontakcie z potem, strasznie swędzi i jest nieestetyczna, co to może być?VDRL ujemny

Witam! Opisana wysypka może być skutkiem alergii np. na kosmetyki, środki do prania czy składniki niektórych ubrań. Myślę że warto udać się do dermatologa, który będzie miał możliwość obejrzenia zmian i wprowadzenia odpowiedniego leczenia.