Swędzące bąble na łydkach

Na łydkach pojawiają się bardzo swędzące bąble. Pierwszym objawem jest mocne swędzenie, następnie pojawia się mała czerwona plamka, która się powiększa. Z niej robi się wodnisty pęcherz, który nie dosyć,że swędzi to szybko rośnie. Dolegliwości na kilka dni ustępują, ale po jakimś czasie znowu pojawia się jakiś bąbel, ostatnio trzy jednocześnie, blisko siebie. Wszystko występuje tylko na łydkach, ale obydwóch nóg. Po ustąpieniu swędzenia na ciele pozostają okrągłe blizny. Proszę o poradę. Anna
ponad rok temu

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl