Swędzące i bolesne krostki pod nosem wynikające z trądziku różowatego

Witam. Kilka lat temu stwierdzono u mnie trądzik różowaty. Długo miałam spokój, ale obecnie mam nawrót choroby. Dermatolog przepisała mi rozex, który niestety mnie uczulil. Na zmiany uczuleniowe dostałam pimafucort, cortineff pod oczy i tabletki claritine. Uczulenie ustąpiło, ale pod nosem mam swedzace i bolące krostki wynikające z tr. Wizytę mam umówiona dopiero za tydzien. Czy mogę do tego czasu jakoś złagodzić te dolegliwości?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę w umówionym terminie. Na podstawie obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.