Swędzące krostki z tyłu głowy

Dzień dobry, mam mały problem z tyłu głowy rosna mi krostki bardzo swedzace jak je podrapie saczy sie z nich co lepkiego pozniej przeradza sie tow zoltawy strupek ktory tez niesamowicie swdzi, ten jawy te sie zaczely jak bylam nad morzem potem dostalam infekcji ktora dlstala sie do srodka, na szyproblem mam juz od kilku lat a ob
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u dermatologa, który będzie miał możliwość przeprowadzenia wywiadu, dokładnego obejrzenia zmian i ustalenia najbardziej prawdopodobnej przyczyny zmian.