Swędzące zmiany skórne na żołędzi penisa

Witam od 3 dni po stosunku z dziewczyna pojawiły mi się dziwne zmiany na skórne na żołędzi dodam ze nie boli tylko czasem swędzi zmiany takie jak na zdjęciu chciałem zapytać co to jest i czym to leczyć http://imageshack.com/a/img36/9256/79j6.jpg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety załączone zdjęcie nie otwiera się, co uniemożliwia bezpośrednią ocenę zmian. Opisane objawy najpewniej rzeczywiście są jednak objawem infekcji. Leczenie może Pan rozpocząć od smarowania zmian maścią z clotrimazolem. Jeśli jednak nie będzie efektów w ciągu kilku dni, proszę skonsultować się z lekarzem.