Swędzenie i brązowe upławy z pochwy po stosunku

Witam.Od półtora miesiąca zaczęłam współżyć z swoim partnerem.Zauważyłam u siebie swędzenie pochwy po stosunku utrzymujące się przez 3-4 dni. Około tydzień temu miałam miesiączkę,a z partnerem współżyłam 4 dni temu.Dodam,że pękła prezerwatywa,ale partner nie miał wytrysku i od razu zaprzestaliśmy dalszych czynności. Następnego dnia pojawiły się u mnie duże,obfite brązowe upławy o nieprzyjemnym zapachu i bardzo uciążliwym swędzeniu pochwy,od czasu do czasu przy oddawaniu moczu piecze.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane przez Panią objawy mogą mieć związek z infekcją dróg moczowo-płciowych. Warto zgłosić się do lekarza by uzyskać odpowiednie leczenie.