Swędzenie i pieczenie warg sromowych

Dzień dobry. Mam problem, a znakomicie, że swędzą, pieką mnie wargi sromowe, a także schodzi mi tam skóra. A drugi problem jest taki, że mam większe mniejsze wargi sromowe (wystają). Czy w przyszłości jest taka możliwość, że będę miała problem z seksem, czy też jakieś inne ? Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna jest wizyta u ginekologa,który stwierdzi po badaniu czy nie ma Pani stanu zapalnego. Przy nadmiernie dużych wargach sromowych istnieje ryzyko że stosunki płciowe mogą być bolesne. Pozdrawiam