Swędzenie i wysypka na penisie po stosunku

witam, kilka dni po stosunku, w prezerwatywie! oprocz seksu oralnego -to juz bylo bez- pojawily sie na moim zoledziu strasznie swedzace czerowone drobne kropeczki, chrostki, na napletku od wewnatrz ich nie zauwazylem. na nastepny dzien po zauwazeniu tj w 6 dzien po stosunku zaczalem brac antybiotyk Augumentin bo dopadlo mnie tez przeziebienie, nie wiem czy to ma zwiazek oprocz tego smarowalem chrostki Tribiotykiem w masci, nie pomoglo, obecinie smaruje 2 dzien clotrimazolum 10mg, prosze o odp co

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże infekcji grzybiczej. Nie można wykluczyć innego rodzaju zmian. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który po ocenie zmian wdroży odpowiednie leczenie.