Swędzenie miejsc intymnych w 28 tygodniu ciąży

Dzień dobry,jestem w 28 tygodniu ciąży,czuję pieczenie i swędzenie miejsc intymnych.Moje wyniki badania moczu: Barwa: żółta,mętna Odczyn: obojętny Białko: ślad Nabłonki płaskie: bardzo liczne Krw. białe: 4-10 Krw. czerw św: 0-4 Bardzo liczne bakterie Obfity śluz. Pobolewa mnie brzuch,mam twardy czy jest się czym niepokoić? Pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Opisane objawy sugerują rozpoznanie infekcji układu moczowego. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.