Swędzenie okolicy pochwy i biała wydzielina a częsty seks bez zabezpieczenia

Pomocy!! Mam problem- od jakiś trzech dni swędzi mnie okolica pochwy(w srodku),na dodatek wydziela się z niej biala wydzielina (sluz, troche lepki i w postaci grudek,jest jego dość sporo, co widac nawet po majtkach bo zostawia biale slady na bieliznie) nie wiem czy to wazne ale czesto uprawiam sex bez zabezpieczenia, nigdy do konca(bez wytrysku),z jednym partnerem od ponad roku, i nigdy w zyciu nie mialam czegos podobnego.Mam 20 lat. p ginekolog niewchodzi w gre-brak czasu na wizyte wiec pomocy

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ma Pani najprawdopodobniej infekcję grzybiczą dróg rodnych. Pan Ginekolog musi wejść w grę, jeśli chce Pani szybko pozbyć się objawów.

Powinno się mieć dosyć czasu na dbałość o zdrowie seksualne swoje i partnera.
Do czasu wyleczenia powinno używać się prezerwatywy.
Partner też powinien być przeleczony, bo inaczej objawy zapewne wrócą, jeśli kontakty często bywają bez prezerwatywy.
Stosunki bez zabezpieczenia doprowadzą do ciąży, mimo braku wytrysku.
To tylko kwestia czasu, jeśli jesteście płodni...
Pozdrawiam. JW