Swędzenie pochwy oraz zmiana kształtu warg sromowych

Swędzi mnie pochwa od kilku dni .Po ilu dniach swędzenie przejdzie ? Ja nie uprawiam stosunku ani nic ale mam takie swędzenie i pieczenie pochwy wql zrobiła się taka dziwna czerwona oraz dziwne kształty ma warg a boję się iść do lekarza pomóż :/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości najpewniej są wynikiem infekcji. Zdecydowanie powinna się Pani zatem udać do lekarza ginekologa, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci właściwe leki!