Swędzenie skóry i czerwone plamy po kąpieli

Witam. Dwa dni temu po kąpieli zaczęła swędzieć mnie skóra na nogach.Po chwili swędziała mnie już większość miejsc na ciele. Drugiego dnia po kąpieli to samo i pojawiły się czerwone płaskie plamy większe i mniejsze niektóre z białym środkiem. Po nocy plamy zniknęły. Skóra jest wrażliwa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie reakcji alergicznej na preparat stosowany do kąpieli. Jeśli dolegliwości nie ustąpią po zmianie kosmetyków to konieczna będzie wizyta u lekarza.